Независимый бостонский альманах

Класифікація диванів і їх характеристики

16-12-2019

3c0a762bb4fbb5c82cc87e9c2eeb0638

Диван є невід'ємною частиною інтер'єру вітальні, займає центральне місце в приміщенні. Це універсальні м'які меблі, на яких можна відпочивати, дивитися телевізор, зустрічати гостей і спати. Сучасні дивани ціни яких цілком доступні, відрізняються характеристиками, дизайном, механізмом трансформації і кольором.

Класифікація диванів

Дивани можна класифікувати за наступними критеріями, а саме:

• особливості конструкції;

• механізм трансформації;

• кількість посадочних місць;

• цільове призначення;

• матеріали і дизайн.

З огляду на механізм розкладки, дивани можуть бути розкладними, викотними та що розгортаються. До першої групи належать такі моделі, як книжка, кушетка і клік-кляк. До другої групи відноситься єврокнижка, тік-так, дельфін, пума, пантограф, конрад. До третьої групи відносяться розкладачки (французька, американська, італійська).

При виборі моделі необхідно звертати увагу на технічні характеристики, матеріали і забарвлення, стиль, спосіб розкладки, зручність застосування, цільове призначення та габаритні розміри. Він повинен гармоніювати із загальним оформленням інтер'єру і підходить до кольорової гами.

Головні переваги кутового дивана

Практичний кутовий диван має ряд переваг в порівнянні з класичними прямими моделями. Вони підходять для просторих приміщень, можуть використовуватися для зонування простору, створюючи комфорт і затишок.

Кут може бути з будь-якого боку, а вибір визначається місцем розташування дивана в кімнаті. Вони також оснащені механізмом трансформації, що дозволяє швидко і легко розкласти його, перетворивши в повноцінне спальне місце.

Великою популярністю сьогодні користуються кутові дивани модульної конструкції, які можуть бути статичними або трансформерами. Статичні дивани виготовляються на замовлення, після узгодження розмірів, особливостей конструкції, механізму розкладки і матеріалів, а потім на підприємстві всі елементи міцно кріпляться до каркасу.

Трансформери складаються з окремих блоків, які можна легко поміняти місцями при необхідності перестановки. Це зручно і практично, при цьому трансформери бувають найоригінальніших форм (у формі півкола або зигзага).

Особливістю кутових диванів є наявність містких ящиків для зберігання речей та інших предметів, вони зручні, практичні і універсальні. Кутова модель може застосовуватися не тільки для облаштування вітальні, але і кухні, дитячої кімнати, робочого кабінету. Такі дивани мають стильний сучасний дизайн, дозволяють підкреслити вишуканість інтер'єру і заповнити вільний кут для раціонального використання простору.

Вибираючи модель кутового дивана, слід також звернути увагу на габаритні розміри і кількість посадочних місць. Ці параметри залежать від площі приміщення і наявності інших меблів. Вартість кутових моделей вище, ніж стандартних прямих, але вони більш комфортні, зручні і стильні.

Комментарии

Добавить изображениеДобавить статью
в гостевую книгу

Будем рады, если вы добавите запись в нашу гостевую книгу. Будьте добры, заполните эту форму. Необходимой является информация о вашем имени и комментарии, все остальное – по желанию… Спасибо!

Если у вас проблемы с кириллическими фонтами, вы можете воспользоваться автоматическим декодером AUTOMATIC CYRILLIC CONVERTER.

Для ввода специальных символов вы можете воспользоваться вот этой таблицей. (Латинские буквы с диакритическими знаками вводить нельзя!)

Ваше имя:

URL:

Штат:

E-mail:

Город:

Страна:

Комментарии:

Сколько бдет 5+25=?