Сторони заробітку в інтернеті

29-08-2016

hqdefault

Створюючи власний бізнес в Інтернеті, кожен новачок, рано чи пізно, стикається з темною стороною Інфобізнесу, про яку ніхто і ніколи вголос не говорить. Темна сторона полягає в тому, що інтернет-підприємець отримує масу негативу від власного ближнього оточення. Виражається це в тому, що йому навперебій, день у день, кажуть, що у нього нічого не вийде, постійно капають на мізки, вносячи все більше сумнівів в його віру в успіх ...

Темна сторона Інфобізнесу проявляється на всіх етапах створення бізнесу в Інтернет, які я умовно поділяю на три тимчасових періоди:

• Період «Новачок»;

• Період «Спеціаліст»;

• Період «Професіонал».

Часовий період «Новачок» представляє собою проміжок часу, коли людина цікавиться створенням бізнесу в Інтернет і робить перші спроби його організації.

У цей проміжок часу він отримує масу негативу від власного оточення: батьків, дружини, чоловіка, дітей, близьких друзів, колег по роботі, знайомих і просто людей, з якими він ділиться своїми ідеями, переживаннями, результатами і невдачами.

Упевнений, що кожному з вас знайомі подібні висловлювання:

• Куди лізеш! Ти ніколи не був бізнесменом! У тебе нічого не вийде!

• Це не твоє! Ти сто разів починав бізнес і у тебе нічого не вийшло!

• Жінка і бізнес? Речі несумісні! У тебе «курячі» мізки! У тебе нічого не вийде! Ти повинна займатися дітьми! Про бізнес і не думай! Все одно нічого не вийде! І не намагайся!

• Який з тебе письменник? Ти хочеш написати електронну книгу? Ха-ха! У тебе була трійка з мінусом з російської, і ти ще мітиш в письменники? Не сміши ... Ти не можеш зв'язати кілька пропозицій ... Книгу вирішив він написати ?! Письменник!

• Ну, що професор, скільки заробив? Або знову штани протер за комп'ютером? А? Нероба! Пішов би краще працювати на фірму. Там хоч платять гроші! Невеликі, але платять ...

• Скільки ти будеш витрачати гроші на цей інтернет ?! Ти знову купив диск? Тобі він потрібен? У тебе вже цілий вагон і маленький візок цих дисків, а толку немає! Тільки даремно викинуті гроші! Лобуряка!

Знайоме?

Упевнений, що знайоме. Через це проходять всі, хто прийняв рішення створити власний бізнес в Інтернет. У кого-то кількість подібних висловлювань буде більше, у когось менше. Все залежить від оточення людини і попереднього досвіду, який він мав, працюючи над різними грошовими проектами.

Часовий період «Спеціаліст» є проміжок часу, коли людина створила власний інформаційний бізнес і вийшла на певний стабільний рівень доходу.

В цьому випадку близькі люди не розуміють, звідки беруться гроші, за «що» він їх отримує, намагаються з'ясувати «як» це працює ...

Всі спроби пояснити, яким чином заробити гроші в Інтернеті, призводять до ще більшого нерозуміння і напруженням пристрастей в оточенні інтернет-підприємця. Близькі люди не розуміють, як людина сидить вдома за комп'ютером може заробляти гроші.

Насправді це не найстрашніше, що може бути. Не розуміють - ну й добре! Страшно інше - рідні та близькі люди починають засуджувати все покупки, які він робить і стиль життя, який він починає вести.

Засуджуються покупки дорогого одягу, комп'ютерної техніки, автомобіля, квартири, дачі і багатьох інших предметів, які є предметом розкоші для його оточення. А про те, що він змінив свій спосіб життя і почав жити, так як йому зручно і мови бути не може. Всі ці відвідування кафе, виїзди на природу, походи за покупками в різні торгові центри вводять їх в ступор.

Все, що робить інтернет-підприємець, все, що він купує, викликає негативну реакцію у його оточення:

• Навіщо було купувати ці дорогі шмотки! Ти на них угробив стільки грошей! Це ж сума моєї місячної зарплати! Не міг піти на китайський ринок і купити щось подешевше!

• Ти цілий день провів в цьому розважальному центрі! Витратив купу грошей! Кафешках дав виторг на кілька років вперед!

• Навіщо тобі новий телефон, якщо у тебе є старий? Навіщо витрачати на нього тисячу доларів! Ти ж тільки недавно купував собі новий телефон ...

• У тебе ж є комп'ютер! Навіщо тобі планшет? Скільки він коштує? 800 доларів! Та ти з глузду з'їхав?

• Навіщо ти купив автомобіль? Вирішив свою дупу возити ... вже розлінувався так, що не можеш три метри пройти! Обов'язково потрібно проїхати на машині!

Знайоме?

Але і це ще не все ... При кожній зустрічі родичів або знайомих в порядку обов'язкової програми виступає «Програма перемивання кісточок інтернет-підприємця» з усякими подробицями з його життя!

Все це тільки квіточки, ягідки ще попереду! Темна сторона люто проявляється, коли інтернет-підприємець входить у часовий період «Професіонал». Цей період характеризується тим, що інтернет-підприємець знає, як швидко заробити гроші в потрібних кількостях. Це все досягається завдяки його досвіду, майстерності і інтуїції!

Гроші заробляються граючи, не напружуючись! Як ідей заробітку грошей може виступати все, що завгодно - розмова з клієнтом, читання книг, прослуховування аудіо або перегляд відеоматеріалу.

Заробляючи гроші, інтернет-підприємець отримує ще більше грошей, розмірковуючи мовою цифр. Він вже замислюється, як їх примножити і як їх зберегти.

Близьке оточення починає заздрити тому, що людина «нічого не робив», не працювала на заводі, і почав раптом заробляти хороші гроші. Купив квартиру, автомобіль, може дозволити собі багато чого, що не можуть дозволити вони ...

З цією людиною у них починає асоціюватися людина для якого важливі гроші, гроші і ще раз гроші ... При кожній зустрічі з ним вони починають його вчити життя, говорить і доводити, що гроші не найголовніше в житті ...

Як боротися з цим? Як не піддатися темній стороні і не стати таким же, як і його оточення?

Готового рецепта немає і бути не може ... У кожного з нас свої родичі, свої відносини в родині, різне ставлення до дітей, грошей і багато іншого. Але, незважаючи на це я дам кілька корисним порад, які сподіваюся, допоможуть вирішити Вам виникають проблеми з темною стороною бізнесу в Інтернет. В іншому ж, Вам допоможе здоровий глузд і розуміння свого оточення.

Отже ...

Порада # 1. Ніколи не розповідайте родичам, чим займаєтеся. Вони все одно нічого не зрозуміють, але зате зможуть нашкодити!

Починаючи якусь нову справу, проект або новий напрямок у власному бізнесі не розповідайте нікому чим займаєтеся, поки не отримаєте позитивного результату в своїй діяльності.

Тримаючи свою діяльність під завісою секретності, Ви зможете запобігти потік негативу йде від Вашого оточення до Вас. Знати про Ваш проект повинні тільки ті люди, які реально допомагають Вам у досягненні поставленої мети, підтримують на всіх етапах його реалізації, і позитивно ставляться до того, що Ви робите!

Порада # 2. Не беріть близько до серця все, що почуєте на свою адресу. Серце одне, а критиків багато. Бережіть його!

Створюючи і працюючи над розвитком власного бізнесу необхідно «надіти» на себе непробивну шкіру бегемота, яка не буде підвладна комарам, які намагаються Вас боляче вжалити. Вчіться не брати близько до серця все, що почуєте на свою адресу - ниття, скарги, нападки, обговорення і багато іншого, що рано чи пізно виллється на Вас!

Порада # 3. Обмежте коло свого спілкування. Перестаньте спілкуватися з скигліями і заздрісникам.

Як не дивно, але людина, яка змінила себе, створив власний бізнес і почав заробляти гроші, хоче цього чи ні, рано чи пізно обмежить своє коло спілкування, в тому числі і коло власних родичів.

Інтуїтивно з кола спілкування будуть виключені люди, які весь час скаржаться, ниють, перемивають один одному кісточки, не бачать в житті нічого хорошого і т.д. Таке оточення є в кожній родині, адже ми не ідеальні, у кожного є свої недоліки і «скелети в шафі».

У колі спілкування залишаться люди, з якими комфортно спілкуватися. Вони не сприймають Вас як «мішок» з грошима. Вони сприймають Вас як людину, з якою можуть на рівніші спілкуватися, навіть якщо немає цієї рівності на фінансовому рівні.

Як бачите, темна сторона проявляється на всіх етапах створення і ведення бізнесу в Інтернет. Ваше завдання полягає в тому, щоб не піддатися їй, не скотитися вниз і не почати скиглити, що нічого не вийде ...

Мрійте, дерзайте, робіть! Адже саме це дозволяє рухатися вперед і жити тим життям, яким хочете жити і заслуговуєте на це!

Бізнес тренер Олег Ковтало

Комментарии

Добавить изображение